NOVINKY
Hledáme sponzory, kteří se chtějí s námi zviditelnit!! Reklama 2x týdně v novinách, na triku při v‘ech zápasech, na stránkách a v rádiu!!
Mimořádné akce
Mimořádná akce Mimořádná akce Mimořádná akce


Novinky
Box Brno 24.5.
Box Brno 24.5.

Takže 1 výhra a 1 prohra, makáme dál, dík za podporu!!

26.5.2014
Youngblood Brno 17.5.
Youngblood Brno 17.5.

Tak na dnešním gala v Brně vyšel zápas pouze pro Milana Zelenku, který ale bohužel prohrál na body. Dnes mu chyběla rychlost v úderech a soupeř měl díku tomu čas na ně reagovat a stíhat tak dost úderů vykrývat, díky čemuž Zelenka přicházel o možnost získávat cenné body. Jinak to byl pěkný zápas, který se divákům líbil, hlavně díky velkému množství aktivních klinčů plných kolen ve kterých měl zase navrch Zelo.

17.5.2014
Youngblood Brno 17.5.
Youngblood Brno 17.5.

Soupiska na zítřejší galavečer Youngblood kde budou zápasit tři naši borci.

16.5.2014
Letní Noc Bojovníků se blíží

Další, tentokrát letní Noc Bojovníků s podtitulem Young Blood se uskuteční již 21. 6. 2014. O přípravách a plánech jsme se pobavili s hlavním promotérem a pořadatelem této akce, Bc. Romanem Sedlačíkem, MBA.

"Je to naše již devátá akce v Hodoníně a neskutečně graduje, přijďte se sami o tom přesvědčit, uvidíme se!" hlásí hlavní promotér akce, Roman Sedlačík.

Akce se nezadržitelně blíží, jak probíhají přípravy? 
  Pracuje se dnem i nocí a to doslova, občas vás ještě napadnou myšlenky, které mohou vylepšit toto unikátní gala v Hodoníně a skoro ze spaní si jdete napsat poznámku, či pošlete mail kolegům, kteří se na akci podílejí. Každopádně se každý krok a vylepšení zvažuje a konzultuje, aby byl efekt pro diváky co nejlepší. Naším hlavním motem je to, aby byli všichni spokojení a těšili se na další naši akci v Hodoníně!

Součástí celé akce, má být zajímavá show, můžete nám prozradit o co půjde? 
  Ano tentokráte je opět připraven bohatý doprovodný program, kde se nejen představí známé a úspěšné taneční skupiny z Hodonína, jako jsou BBoys a Zumba, ale také přijedou pražští umělci z Rockopery a Pyroshow v podání výborných artistek.

Kolik bude stát vstupné, je akce nějak selektována?
 Jak mi již řekli někteří, vstupné je podle nich sociální,  já si to nemyslím, pro nás je důležité představit tento bojový sport širší veřejnosti a  vzhledem k tomu, že náš region je finančně slabší, tak jsme určili vstupné od 50kč- stání, 100kč sezení tribuna a 150kč sezení na ploše kde  bude stát ring.Doufám, také že hokejovou halu zaplníme a uspokojíme tak všechny fanoušky tohoto tvrdého sportu.

Akce se přesunula na léto, znamená to, že tradice zimních, prosincových Nocí Bojovníků se ruší?
 Vůbec ne, spíše se naše šňůra akcí Noci Bojovníků zvětšuje, termín zimní akce je již stanoven a to 13.12.2014 

Kdo bude největší osobností celého galavečera? Který souboj je největším lákadlem?
  Je pozváno spousty známých osobností z ČR i světa, záleží jen na nich. Rozhodně bude největším tahákem mezinárodní  zápas několikanásobného mistra ČR a Světa v Kickboxu – K1 a profi boxu Tolji – Anatoli Hunanyana, tento borec porazil již jednou u nás na akci zkušeného thajského bojovníka, tak se máme na co těšit...

Proč jste si vybrali zrovna toto místo?
 Jak jsem již psal minule, chceme uspokojit masu fanoušků, kteří se kvůli omezené kapacitě haly Teza na naši akci nedostali. Dále pak atmosféra a akustika zimního stadionu je neskutečná, takže toto již zaručuje nezapomenutelnou show, kterou si divák, nemůže jen tak nechat ujít.

Které z domácích borců budou moci diváci vidět na zimním stadionu? 
  Z našich 3 oddílů Thaiboxu, Boxu a MMA se připravují ti nejlepší bojovníci a to konkrétně - Zelenka, Mikulášek, Budovič, Baldrian, Svoboda,Vrábel  a hostující Lamacký. Možná velkým překvapením bude taky vložený zápas našeho trenéra, skoro 50ti-letého Milana Bitta, který vyzval trenéra ze   Slovenska na souboj v boxu....uvidíme.

Na co se mohou návštěvníci těšit?
 Jak je již avizované na plakátech, tak se fanoušci mohou těšit na minimálně 12 zápasů, ještě není konečný počet stanoven, protože o startu na této prestižní akci mají velký zájem bojovníci, které bych rád představil v Hodoníně. Bude se bojovat ve stylu Muay Thai , Box , K-1 a MMA . Tahákem bude také K1- pyramida kategorie + 95kg (velkotonážníci), kteří jistě uspokojí náročnější diváky. Většina zápasů bude mezinárodních, protože jsou sezváni bojovníci z Francie, Slovenska, Polska, Rumunska a další. Každopádně konečná startovka bude hotova jen pár dní před akcí, protože vždy jsou ve finále nějaké změny z důvodu zranění, či nemoci bojovníků. Přijďte a uvidíte sami! 

16.5.2014
Lístky na letní Noc Bojovníků? Předprodej zahájen!

Pokud si chcete opatřit lístky na letní Noc Bojovníků - Young Blood 2014! Neváhejte si je obstarat již nyní v naší tělocvičně na ulici Skácelova!

15.5.2014
Thaibox Hodonín uspěl ve slovenském Poltáru

3. května 2014 se vydali bojovníci z domácího klubu do dalekého Poltáru, kde se utkali ve dvou utkáních Muay Thai a MMA. A oba zápasy to byly velmi úspěšné. Hodonín veze dvě výhry.

Milan „Zelo“ Zelenka se postavil v kategorii do 71kg, Romanu Balakovi z Firegym BB. Svého soupeře po velmi dobrém taktickém výkonu dokázal udolat 2:0 na body. „První kolo bylo slabší, ale pak Zelo zabral a po jeho hlášce v druhém kole, že složí soupeře kolenem jsem tušil, že to dopadne dobře. Byl to skvělý, i když náročný zápas,“ raduje se trenér a předseda klubu, Bc. Roman Sedlačík, MBA.

Ve druhém zápase se představil borec Pavel Svoboda. V kategorii do 67 kg se postavil proti Gáborovi Lukačovi, z MMA Evolutions RS. „Pavel není už úplný nováček, ale byl to jeden z jeho prvních zápasů. V Poltáru to zvládl velmi dobře a skvělou technikou dokázal svého soupeře porazit 2:0 na body. Byly to nervy, ale zvládli jsme to. Výjezd hodnotím velmi úspěšně a věřím, že i kluky a celý klub to nakopne do další tvrdé práce. Bez té to bohužel, či bohudík nejde,“ dodává Sedlačík.

Na další zápasy si budou muset borci z Thaibox Hodonín chvilku počkat. „Jezdíme sice na utkání v boxu, nebo na další galavečery, ale to pořádné vystoupení nás čeká, až 21. 6. 2014 na domácí půdě,“ předestírá Sedlačík. V tento datum se totiž milovníci a obdivavatelé bojových sportů sjedou na hodonínský zimní stadion, kde se mohou těšit na pokračování série Noc Bojovníků, tentokrát s podtitulem Young Blood. „Jak jsem slíbil v zimě, budeme galavečery konat dvakrát ročně a toto slovo držím. V Hodoníně se představí také těžkotonážníci v kategorii nad 99 kg. Takže se bude na co dívat. Věříme, že dokážeme na zimní stadion dostat přes dva tisíce hostů a diváků,“ dodává Sedlačík.

Více informací o klubu a akci Noc Bojovníků – Young Blood najdete na www.thaiboxhodonin.cz, nebo www.nocbojovniku.cz.

 

15.5.2014
Youngblood Brno 17.5.
Youngblood Brno 17.5.

Tito tři borci Milan Zelenka, Jan Baldrian a Filip Budovič jedou tuto sobotu na galavečer Youngblood do Brna. Očekávám fanoušky z klubu, kteří pojedeou s náma a udělají Hodoňákům v Brně pořádnou atmošku.

12.5.2014
Předprodej lístků
Předprodej lístků

Předprodej zahájen, lístky na tréninku Thaiboxu, ul. Skácelova

11.5.2014
Gala Youngblood na Slovensku - Poltár
Gala Youngblood na Slovensku - Poltár

Gratulace oboum našim borcům Milan Zelenka(Muay Thai) a Pavel Svoboda(MMA), kteří vyhráli po těžkých prvních kolech s domácími soupeři na body 2:0!!

Makejte a vyhrávejte, čeká nás naše gala 21.6.2014 v Hodoníně !!

4.5.2014
Galavečer Slovensko
Galavečer Slovensko

Tuto sobotu jedeme na Slovensko zápasit na galavečer do Poltáru. Za Thaibox Hodonín bude zápasit Milan Zelenka 72Kg a za MMA Hodonín se předvede Pavel Svoboda 65Kg. Tak nezapomeňte držet fighterům pěsti a kdo má zájem, může se jet podívat na galavečer s náma, dejte vědět na fb do zpráv nebo na trenálu jestli máte zájem.

30.4.2014
Copyright © 2008. All rights reserved. Created by cervotoc, designed by True.
| Admin | 22.2.2018, 12:07:59 |