NOVINKY
Hledáme sponzory, kteří se chtějí s námi zviditelnit!! Reklama 2x týdně v novinách, na triku při v‘ech zápasech, na stránkách a v rádiu!!
Mimořádné akce
Mimořádná akce Mimořádná akce Mimořádná akce


Novinky
Přímý přenos extraligy boxu

Přímý přenos extraligy boxu na internetu!

Tisková zpráva, 8. 11. 2010

 

Již tuto neděli přivítá českobudějovická Budvar Aréna třetí kolo extraligy v boxu, ve kterém proti domácímu týmu Samson České Budějovice nastoupí boxeři z BC DTJ Prostějov. Poprvé v historii bude exraligové klání vysíláno v přímém přenosu na internetu a to na stránkách Erasport.tv!

 

Utkání začíná v neděli 14. 11. 2010 od 10:00, pro sledování Vám stačí běžný internetový prohlížeč s podporou technologie Flash. Na stránce s přímým přenosem bude divákům k dispozici i chat. V případě, že Vám přímý přenos uteče, nemusíte být smutní, v následujícím týdnu bude totiž na serveru Erasport.cz k dispozici i kompletní videozáznam!

 

9.11.2010
WINDY CUP- 2.kolo MČR Thaiboxing a MMA ročník 2010/2011 Brno
WINDY CUP- 2.kolo MČR Thaiboxing a MMA ročník 2010/2011 Brno

Tak nakonec fightil jen náš Ríša,proti hodně zkušenému borci z Žiliny.

Prohrál, ale u mě je vítězem ,že se vůbec zúčastnil zápasu.

Ostatní i starší kluci z klubu,nepřekonají ani toto.

Ríšo příště určitě vyhrajem!!

¨Trena

7.11.2010
Výsledky WINDY CUP 2.kolo
Výsledky  WINDY CUP  2.kolo

1. zápas David Knoth vs David Svoboda

Vítězem David Svoboda 3:0 na body

2. zápas Václav Hájekl vs Milan Paleš

Vítězem Milan Paleš vzdání soupeře

3. zápas Lukáš Bončar vs Michal Kubín

Vítězem Michal Kubín 3:0 na body

4. záúas Jakub Procházka vs Jiří Smetana

Vítězem Jiří Smetana TKO

5. zápas Miroslav Kvapil vs Martin Bartošek

Vítězem Martin Bartošek na body

6. zápas Michal Balas vs Michal Ryba

Vítězem Michal Ryba na body

7. zápas Jakub Honek vs Patrick Klézl

Vítězem Jakub Honek 3:0 na body

8. zápas Karel Provázek vs Augustin Tomáš

Vítězem Karel Provázek na body

9. zápas  Ondráček Lukáš vs. Bříza Tomáš

Vítězem Tomáš Bříza na body

10. zápas Jan Rafaj vs Jan Tomeček

Vítězem Jan Rafaj TKO

11. zápas Luděk Vintr vs Michael Skřepička

Vítězem Luděk Vintr vzdání soupeře

12. zápas Radek Kribus vs Tomáš Urminský

Vítězem Tomáš Urminský vzdání pro zranění

13. zápas Monika Tatíčková vs Lucie Mlejnková

Vítězem Lucie Mlejnková vzdání pro zranění

14. zápas Jiří Švec vs Tomáš Lukeš

Vítězem Jiří Švec 2:1 na body

15. zápas Jiří Procházka vs Jiří Hanák

Vítězem Jiří Procházka

16. zápas Petr Kubíček vs Jan Chytil

Vítězem Petr Kubíček na body

17. zápas Růžička Norbert vs. Kubo Pažitný

Vítězem Norbert Růžička na body

18. zápas Ondra Jorda vs. Ozánik Martin

Vítězem Martin Ozánik

19. zápas Richard Banát vs Peter Modranský

Vítězem Peter Modranský vzdáním soupeře

20. zápas Jan Otevřel vs Jan Babiak

Vítězem Jan Babiak na body

21. zápas Pavel Datinský vs Sydira Jakub

Vítězem Pavel Datinský na body

7.11.2010
WINDY CUP- 2.kolo MČR Thaiboxing a MMA ročník 2010/2011 Brno
WINDY CUP- 2.kolo MČR Thaiboxing a MMA ročník 2010/2011 Brno

Další sobotu nás čeká MČR v Brně!

Zatím máme přihlášeny tyto borce z našeho klubu:

Janečková Mirka 58kg

Richard Banát      72kg

Jan Baldrian         76kg

vážení začíná v 10:00 odjezd na akci 9:30

od AUTOBUSÁKU HODONÍN!!

posílejte další přihlášky a vyřiďte si lékařskou prohlídku!!

 Trena :)

3.11.2010
HANUMAN CAMP
HANUMAN CAMP

Od čtvrtka se naši závodníci Lukáš Rybka a Jakub Steidl připravují na nadcházející zápasy,na campu Hanuman gymu Praha

- trénink začíná ranním během potom následují dopolední 2hodinový trénink a nakonec večerní 2hodinovka

-trénink pod vedením Petra Macháčka je velkým přínosem jak do dalších zápasů,tak do budoucích tréninků celého klubu Thaibox Hodonín

fotky v galerii.....

30.10.2010
ZRUŠENÍ TRÉNINKŮ !!!
ZRUŠENÍ TRÉNINKŮ !!!

VE ČTVRTEK A V PÁTEK BUDE ZRUŠEN TRÉNINK Z DŮVODU PRÁZDNIN 

OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE UŽ SE ZASE NORMÁLNĚ TRÉNUJE....

26.10.2010
Výsledky Prievidza
Výsledky Prievidza

-63,5kg 3x2min D Rapčan  Firegym BB vs. Boguský /Scorpions Gym NR/, wín Rapčan RSC v 1.kole 

 -71kg 3x2min D Kostovič /Scorpions NR/ vs. Kocka /Power Gym ZV/ remíza 

 -81kg 3x2min D Panis /Kickbox Klub Idrányi/ vs.Karásek /Power Gym ZV/,win Panis na body 3:0 

 -91kg 3x2min M.Konský /Firegym BB/ vs. Juhás /Scorpions Gym NR/,win Konský RSC v 3.kole 

Zápas o titul šampióna Euroligy Muay Thai asociácie STB, sezóna 2009/2010 do 71kg 
5. -71kg 3x2min D kat. Lukáš Rus, Huron Gym BA vs. Wiktor Drynkowski , Absortio PL, win Rus na body 3:0 

Zápas o titul šampióna Euroligy Muay Thai asociácie STB, sezóna 2009/2010 do 81kg 
6. -81kg 3x2min D kat. Roman Cíger , Progressive MT vs. Krystian Skowroňski , Absortio PL, win Skowroňski na body 3:0 

Zápas o titul šampióna Euroligy Muay Thai asociácie STB, sezóna 2009/2010 do 60kg - ženy 
7. -60kg 3x2min D kat. Lucia Krajčovičová /Spartans BA/ vs. Mirka Janečková /Thaibox Hodonín/, win Krajčovičová na body 3:0 

 -60kg 3x2min C Pálešová /Kickbox Klub Idrányi/ vs. Družko /Puncher Wroclaw/, remíza 

 -81kg 3x2min Boris Kušpal /Firegym BB/ vs. Dinžík /Cerberos Gym NMnV/,win Kušpal na body 3:0 

 -73kg 3x2min C Pásztor /Power Gym ZV/ vs. Rybka /Thaibox Hodonín/, win Rybka na body 3:0 

 -67kg 3x2min C  Duchoň /Kickbox Klub Idrányi/ vs. Vašek /Thaibox Hodonín/, win Vašek na body 3:0 

 -71kg 3x2min C kat. Juraj Vozár /Firegym BB/ vs. Krysztof Kaczmarek /Poľsko/, remíza 

 -71kg 3x2min C Peter Bezuška /Kickbox Klub Idrányi, / vs. Peter Šimko /Hanuman Gym BA/,win Šimko DSC v 2.kole 

 -73kg 3x3min Konský /Firegm BB vs Szmajda  Wroclaw/ Win Konský KO 2.kolo

 

Luke s Minou vyhráli ,ve velmi těžkých zápasech.Máje se bohužel nepodařilo vyhrát......gratulujeme a děkujeme za reprezentaci klubu

fotky v galerii.....

25.10.2010
24.FIGHT PRIEVIDZA
24.FIGHT PRIEVIDZA

ŠTARTOVNÁ LISTINA PROFILIGA YOUNGBLOOD - IDRÁNYI CUP I.

1. -73kg 3x3min B kat. Vladimír Konský /Firegm BB,Eastern Beasts/ vs. Michal Szmajda /K-1 Wroclaw/
2. -71kg 3x2min C kat. Peter Bezuška /Kickbox Klub Idrányi, PD/ vs. Peter Šimko /Hanuman Gym BA/
3. -71kg 3x2min C kat. Juraj Vozár /Firegym BB/ vs. Krysztof Krawczyk /Poľsko/
4. -81kg 3x2min C kat. Boris Kušpal /Firegym BB/ vs. Jaroslav Dinžík /Cerberos Gym NMnV/
5. -60kg 3x2min C kat. Sylvia Pálešová /Kickbox Klub Idrányi/ vs. Barbora Hríbová /Power Gym ZV/
6. -67kg 3x2min C kat. Andrej Duchoň /Kickbox Klub Idrányi/ vs. Dominik Vašek /Thaibox Hodonín/
7. -73kg 3x2min C kat. Martin Muška /Firegym BB/ vs. Lukáš Rybka /Thaibox Hodonín/
8. -91kg 3x2min D kat. Miroslav Konský /Firegym BB/ vs. Matej Juhás /Scorpions Gym NR/
9. -75kg 3x2min D kat.  Miroslav Medlen /Kickbox klub Idrányi/ vs. TBA
10. -81kg 3x2min D kat.  Martin Panis /Kickbox Klub Idrányi/ vs. Jakub Karásek /Power Gym ZV/
11. -63,5kg 3x2min D kat. Michal Rapčan /Firegym BB/ vs. Filip Boguský /Scorpions Gym NR/

 Okrem toho sa na Idrányi Cupe uskutočnia štyri titulové zápasy o opasok Šampióna Euroligy Muay Thai:


12. -60kg  3x2min D kat. Lucia Krajčovičová /Spartans BA/ vs. Mirka Janečková /Thaibox Hodonín/
13. -71kg 3x2min D kat. Wiktor Drynkowski , Absortio PL, vs. Lukáš Rus,  Huron Gym BA
14. -76kg 3x2min D kat. Peter Ďurica , Progressive MT. vs. Dawid Huba , Absortio PL
15. -81kg 3x2min D kat. Roman Cíger , Progressive MT vs. Krystian Skowroňski , Absortio PL

 

14.10.2010
AM OPEN LIGA FINÁLE VÝSLEDKY

1.BOX 69 Kg

KYJOVSKÝ (Těmice) vs LUGUEN (Veselí n.Mor.)

2.EXTRAFIGHT SENIORŮ+100Kg  

PŘIBIL (Ho)  vs  CHOCHOLÁČEK(HO)

3. BOX 91Kg 

VAŠEK (Těmice) vs  CHMELA (Kroměříž) 

4.Muay Thai 71kg

 HEBELKA (Bratislava)  vs  HRUBÝ (Havířov) 

5.Muay Thai 71kg

RYBKA (Hodonín)  vs  DRÁBIK (HURON BA)

6.Muay Thai 60kg

JANEČKOVÁ (Hodonín)  vs HRIBKOVA  (Zvolen)

7.Muay Thai 73kg

LAMACKÝ (Hodonín)  vs  PECZAR (SPARTAN BA)

8.MMA   +71 kg

DAVID (Havířov)  vs  VADOVIČ  SK 

9.Muay Thai 64 kg

VAŠEK  (Hodonín)  vs  JEVSEJČIK (HAVÍŘOV)

VÍTĚZ ZÁPASU JE ZNAČEN ČERVENĚ...

DĚKUJEME VŠEM ZÁPASNÍKŮM,TRENÉRŮM A LIDEM,KTEŘÍ POMÁHALI ORGANIZOVAT TUTO AKCI.....

10.10.2010
STARTOVKA A PROGRAM NA FINÁLE AM LIGY HODONÍN 10.10.2010
STARTOVKA A PROGRAM NA FINÁLE AM LIGY HODONÍN 10.10.2010

ÚVOD: RAPERS !! -WONK,ČIKYN ,KULA A DJ SULAKO!!

1.BOX 69kg KYJOVSKÝ(Těmice)vs LUGUEN(Veselí n.Mor.)

2. 60KG REICHMAN(Hodonín)vs LITERBRADSKÝ(Hust.)
3. 65kg BUDOVIČ (Hodonín) vs JEVSEJČÍK (Havířov)
                  BezMasaCrew breakdance 
EXTRAFIGHT SENIORŮ 
4.+100Kg PŘIBIL (Ho) vs CHOCHOLÁČEK(HO)
5. BOX 91 VAŠEK(Těmice) vs CHMELA(Kroměříž) 
6. 71kg HEBELKA (Bratislava) vs HRUBÝ (Havířov)
7. 81kg KONEČNÝ (Hodonín) vs Viazanica (Fire BB)

                       BezMasaCrew breakdance 
SUPERFIGHTY (bez chráničů)
8. 71kg RYBKA (Hodonín) vs DRÁBIK(HURON BA)

9.  60kg JANEČKOVÁ(Hodonín) vs HRIBKOVA (Zvolen)

10. 73kg LAMACKÝ(Hodonín) vs PECZAR(SPARTAN BA)
10. MMA 71+ DAVID(Havířov) vs VADOVIČ (SK) 
      RAPERS !! -WONK,ČIKYN ,KULA A DJ SULAKO!!
11. 64 kg VAŠEK (Hodonín) vs BABIAK (Bratislava)

Toto je snad již úplná startovka,ještě se může malinko upravit,ale máme se na co 
těšit!! 

7.10.2010
Copyright © 2008. All rights reserved. Created by cervotoc, designed by True.
| Admin | 22.11.2017, 23:16:44 |