NOVINKY
Hledáme sponzory, kteří se chtějí s námi zviditelnit!! Reklama 2x týdně v novinách, na triku při v‘ech zápasech, na stránkách a v rádiu!!
Mimořádné akce
Mimořádná akce Mimořádná akce Mimořádná akce


Novinky
Další liga boxu - 30. 11. Mistřín
Další liga boxu - 30. 11. Mistřín

Již 30. 11. se představí v Mistříně na Sokolovně naši boxeři. Za náš klub nastoupí Bortlíková, Mikulášci, třináctiletý Josef Kočka a nováček dvanáctiletý Radek Musial. Držte jim pěsti!

27.11.2013
Představujeme Radka Mikuláška - Maséra
Představujeme Radka Mikuláška - Maséra

Noc Bojovníků 2013 v Hodoníně

Dalším bojovníkem na galavečeru Noc Bojovníků 2013 v Hodoníně bude Radek Mikulášek – Masér. Loni mu vystoupení na galavečeru nevyšlo, letos se těší, jak se předvede v pátek třináctého v ringu.


 

Blíží se Noc bojovníků, jak probíhá Vaše příprava?

Kromě víkendu, který si nechávám na regeneraci trénuji každý den. Pondělí, středa, pátek je klasický trénink thaiboxu a posilovna po tréninku, plus ještě chodím v tyto dny ráno běhat a když má trenér čas, ještě se nám věnuje ráno na soukromých trénincích. V úterý a ve čtvrtek dojíždíme ráno s bráchou na soukromé tréninky boxu za Ivanem Dunkou do Kroměříže a odpoledne v tyto dny jdeme třeba na Spinning, plavat nebo do sauny.

 

Na co se nejvíce těšíte při této velkolepé show?

V podstatě na průběh celé akce od začátku do konce, vždy tam panuje úžasná atmosféra a je skvělé na tom místě být.

 

Máte šanci uspět před domácím publikem?

Rozhodně ano, všichni co tam bude mít zápas, budeme od trenérů připraveni dostatečně, není důvod neuspět.

 

Co rozhodne dle Vás o výsledku Vašeho zápasu?

Samozřejmě můj výkon, který budou hodnotit rozhodčí, takže abych vyhrál, musím být aktivnější a odvážnější než soupeř aby rozhodčí přisoudili výhru mě.

 

Pokud někteří váhají, zda dorazit na Noc bojovníků, proč by měli dorazit?

Protože to jednoduše stojí za to Jak jsem odpovídal výše, panuje tam skvělá atmosféra, kterou nikde jinde nezažijete a to ani nemusíte být fanoušek bojových sportů aby se vám to líbilo. Musíte to zkrátka zažít a když zažijete, už se nemůžete dočkat na příští rok, kdy tahle akce proběhne znovu.

27.11.2013
Box v Hodoníně má své pevné místo
Box v Hodoníně má své pevné místo

Další kolo Amatérského boxu v Hodoníně proběhlo 17. 11. 2013 v Hodoníně. I domácí klub R.M.I. Hodonín měl několik svých želízek v ohni. Této akce se zúčastnili také zápasníci, kteří se chystají na galavečer bojových sportů Noc Bojovníků 2013. Na několik otázek jsme se zeptali trenéry Michala Kuběnu a jeho asistenta Milana Bitto.

 

Čtvrté kolo AM Boxu v Hodoníně, jak hodnotíte celé toto setkání?

 

Toto setkání hodnotím kladně víte v Hodoníně box patřil vždy mezi uznávané sporty. Teď je dobře že se opět dostává do podvědomí Hodoňáků a to je dobře.

 

Domácí klub měl sedm želízek v ohni, jak se jim dařilo?

 

Já myslím.že velmi dobře každý závodník tam nechal kus sebe a že prohrál nebo vyhrál tak to není tak důležité ostudu oddílu a trenérům neudělali.

 

Kolik bojovníků chodí na tréninky?

 

To máte jek ve spoustu jiných oddílů v létě jich moc není jenom těch skalních. Za to na zimu je jich o dost více my říkáme, že se chodí s kovat do tepla.

 

Jak jste spokojen s jejich nadšením a nasazením?

 

Jsou to mladí lidé tak je tam ta zdravá dravost a chuť. Buďme rádi , že i v dnešní době pc. a her na pc. ,má někdo chuť si dávat dobrovolně do těla.

 

Roste nyní v Hodoníně nějaký nový talent?

 

Můžu klidně říci ano a je to kupodivu dívka. Ta pro box žije a dýchá ovšem jsou i jiní u kterých se něco rýsuje.

 

Proč je dobré rozvíjet mladé lidi i v tomto sportu?

 

Ono box je o rychlém rozhodování, vyhodnocování dané situace a o překonávání daných překážek s nadhledem a chladnou hlavou a to se v životě hodí.

 

Kde můžeme klub R.M.I. Hodonín vidět v nejbližší době v akci?

 

30.11.2013 v Svatobořicích.

 

23.11.2013
Noc Bojovníků 2013 se blíží - příprava Romana Mikuláška
Noc Bojovníků 2013 se blíží - příprava Romana Mikuláška

Blíží se Noc bojovníků, jak probíhá Vaše příprava?

Připravujeme se každý den,do toho máme posilovnu,plavání,saunu a jezdíme do Kroměříže trénovat ještě box,takže příprava je velká.

Na co se nejvíce těšíte při této velkolepé show?

Těším se na celou show protože každý rok je to lepší a lepší ale hlavně se těším na zápasy které jsou na výborné úrovni.

Máte šanci uspět před domácím publikem?

Vždy je šance uspět,hlavně po takové tvrdé práci,a zvlášť když je to na domácí půdě tak každý do toho dá všechno pro ten úspěch.

Co rozhodne dle Vás o výsledku Vašeho zápasu?

Rozhodně fyzička která tam hraje důležitou roli ,taky aktivita a síla vůle vyhrát, a bojovat až do posledního dechu!!

Pokud někteří váhají, zda dorazit na Noc bojovníků, proč by měli dorazit?

Je tam skvělá atmosféra která každého nadchne a pohltí,takovou show široko daleko nenajdete,takže rozhodně zavítat přímo sem na tuhle akci,protože se každý má na co těšit. 

23.11.2013
Box v Hodoníně
Box v Hodoníně

4. kolo oblastní ligy boxu, které proběhlo dnes v Hodoníně je úspěšně za námi. Proběhlo zde 31 utkání a za Hodonín nastoupilo celkem 7 borců s bilancí 3 prohry, 3 vítězství a jedna diskvalifikace způsobená thaiboxerskou vložkou Romana Mikuláška, který se ke konci 3 kola zapomněl a nechtěně použil na soupeře úder z otočky, který ho citelně otřásl a za což byl diskvalifikován, přenechal tak soupeři vítězství, které do té chvíle bylo s převahou na jeho straně.

Výborně si vedla i nadějná dorostenka Pavlína Bortlíková, která na svém prvním zápase nedala své soupeřce absolutně šanci a svou soupeřku silným nátlakem nakonec udolala a získala tak na svém prvním zápase vítězství.

Tvrdé KO, po kterém zůstal jenom ležet borec na zemi inkasoval hned v prvním kole soupeř domácího Martina Baldriana. Ten také nedal svému soupeři šanci a hned od začátku zasypával soupeře tvrdými údery, až nakonec borec jeden z nich neustál a skončil po něm v leže na zemi.

Další vítězství Hodonínu přines Josef Kočka, který si v ringu odbyl svůj první zápas a svého soupeře porazil na body. Zmínit musíme i domácího Raichmana, který i když prohrál na body 1:2, tak předvedl parádní výkon a vzhledem k tomu, že box trénuje pouze 3 týdny, tak je jeho výsledek o to více úžasný. Takže celkově si Hodonín doma nevedl nijak špatně a ukázal, že má kvalitní borce, kteří ho můžou s úspěchy  reprezentovat a obnovit tak zašlou slávu, kterou kdysi Hodonínský box představoval.

Další zápasy v boxu nás čekají za 14 dní v Mistříně, kde opět Hodonín nastoupí a ti co doma prohráli se můžou z toho, co udělali špatně poučit a v Mistříně vyhrát.

Fotky ze zápasů v galerii.

17.11.2013
Trénink tento pátek zrušen
Trénink tento pátek zrušen

Tento pátek (15.11.) NEBUDE trénink thaiboxu. Bude pouze trénink boxu spojený s thaiboxem. Takže thaiboxeři, pokud chcete v pátek trénovat přijďte na box již v 17 30!!

Trena

13.11.2013
Natáčení videoklipu
Natáčení videoklipu

Dnes se bude na trenálu boxu i thaiboxu natáčet videoklip k Noci Bojovníků, tak dnes doražte v co největším počtu! Díky

13.11.2013
Youngblood
Youngblood

Tuto sobotu se jedeme podívat na Youngblood do Nového Mesta nad Váhom. Kdo chce jet s náma, pište na náš FB Thaibox Hodonín, nebo dejte vědět na trenálu.

13.11.2013
Spinning
Spinning

V úterý 12.11. jdeme v rámci kondičního tréninku na spinning. Kdo se chce zúčastnit, ať dá vědět na FB Thaibox Hodonín. Vstupné je zdarma a jen pro členy klubu. Začátek v 18:30.

10.11.2013
Trenink 6.11.2013
Trenink 6.11.2013

Dnes parádní trénink jak boxu tak thaiboxu. Skvělá účast na obou trénincích a přípravy na box v Hodoníně a samozřejmě Noc Bojovníků v plném proudu, jen tak dál !

Fotky z dnešního tréninku v galerii.

6.11.2013
Copyright © 2008. All rights reserved. Created by cervotoc, designed by True.
| Admin | 22.2.2018, 12:07:23 |