NOVINKY
Hledáme sponzory, kteří se chtějí s námi zviditelnit!! Reklama 2x týdně v novinách, na triku při v‘ech zápasech, na stránkách a v rádiu!!
Mimořádné akce
Mimořádná akce Mimořádná akce Mimořádná akce


Novinky
Natáčení videoklipu
Natáčení videoklipu

Dnes bude na trenálu jak boxu tak thaiboxu probíhat natáčení videoklipu na Noc Bojovníků, tak ať se vás tam ukáže dnes co nejvíc !

6.11.2013
Lamač na NB 2013!!
Lamač na NB 2013!!

www.nocbojovniku.cz

4.11.2013
Liga Boxu v Hodoníně- přihlašte se

https://www.facebook.com/events/1421012584779634/?fref=ts

28.10.2013
Hodonínské pojmy - Noc Bojovníků 2013
Hodonínské pojmy -  Noc Bojovníků 2013

Již poosmé se mohou zájemci a milovníci bojových sportů těšit na další pokračování úspěšné ságy Noci Bojovníků. Ta letos připadla na pátek

13. 12. 2013. Tentokráte se mohou fanoušci těšit na zápasy v klasickém boxu, jeho modifikaci a královské disciplíně Thai boxu a nejtvrdším sportu MMA. Celý galavečer začne ve 20:00. O přípravách akce jsme se rozhodli promluvit se zakladatelem a organizátorem – Romanem Sedlačíkem.

 

Další ročník Noci Bojovníků - proč jste se pro něj rozhodl? Prosakovaly informace, že by letos měla být pauza?


Zdravím, všechny fanoušky a nadšence bojových sportů.

Ano je to již 8- má akce, chtěli jsme tento rok vynechat a nechat odpočinout davy, protože tuto mega akci začali brát lidi v Hodoníně a okolí jako samozřejmost a sponzoři místo podpory, zůstali jen u slibů. Nikdo si zřejmě neuvědomuje, kolik úsilí, času i financí tato akce vyžaduje a z vlastních zdrojů se to vše pokrýt nedá. Město se již dlouhodobě točí k této akci zády, protože jsou ve vedení lidé, kteří asi nemají moc v lásce sport.

Naštěstí pomohl JMK, který finančně podpořil tuto akci, dokonce náš klub Thaibox Hodonín si vybrali z celého JM kraje, jako spolupracující organizaci v oblasti prevence kriminality dětí a mládeže.

 

V čem bude letošní Noc Bojovníků výjimečná? A na co se můžeme těšit?

 

Letos bude jistě více zápasů, chci dát prostor všem bojovnicím a bojovníkům z naší organizace, máme již 3 kluby : Thajský box, BOX, MMA a v každé skupině je hodně talentů, kteří mají chuť bojovat a ukázat se na domácí půdě.

 

Koho můžeme letos vidět v ringu?

 

Známé i neznámé tváře z našich klubů i odjinud, přijďte na akci a uvidíte, každopádně informace a předběžná startovka bude na webu www.nocbojovniku.cz,

 

 

Jak hodnotíte přípravu letošních borců?

 

My trenéři připravujeme a motivujeme naše svěřence k maximálním výkonům, ale hlavní část je na samotných bojovnících – odmítání, překonávání hranic a hlavně seberealizace. Každý kdo chce být v ringu, vlastně i v životě úspěšný, musí pro to hodně obětovat.

 

 

Kam se může ještě tato velkolepá show ubírat? A kde jsou hranice pro její vyšperkování?

 

Vždy mi záleželo na tom, aby Hodonín nějak vynikal, myslím, že zrovna v tomto odvětví se mi to podařilo, protože jsem zařazen mezi největší promotéry v ČR. Zrovna minulý víkend jsme byli zápasit v Ostravě, až tam se nás ptali, kdy bude zase ta maga akce Noc Bojovníků v Hodoníně, byli prý minule celá rodina, všichni moc nadšení a jistě přijedou zase,. To nás hrozně moc zahřálo u srdíčka a motivovalo do naší připravované akce. Takovou chválu když slyšíte 200km od Hodonína, to opravdu překvapí a potěší. Každopádně se vždy najdou takoví, kteří po stopách a po vzoru našeho klubu tuto činnost v Hodoníně dublují a také zneuctívají, ale to jistě veřejnost už pochopila a proto se jejich akce přestávají navštěvovat.

 

 

Pokud bychom se chtěli Vaší akce zúčastnit, co pro to musíme udělat?

 

Sledujte naše weby, kde jsou aktuální informace www.nocbojovniku.cz, www.thaiboxhodonin.cz. Nebo nám napište a my vám odpovíme na info@nocbojovniku.cz. Je to jednoduché, akci děláme, jak pro zápasníky, tak pro širokou veřejnost, které chceme tento sport představit.

 

 

Pokud někdo váhá, zda se účastnit, proč by měl přijít?

 

Myslím, že jsme se stali v Hodoníně tradicí a už nikoho lámat nemusíme, každý kdo tam byl alespoň jednou z těch 8 galavečerů, který jsme pořádali, jistě uznal, že to je mega show, která nemá v Hodoníně konkurenci. Vyprávěl o tom jistě dny, týdny i měsíce jako o velikém a netradičním zážitku v Hodoníně, o tom také svědčí obrovská návštěvnost webu, která se pohybuje dlouho před termínem i po termínu akce kolem 3000 lidí denně. Neznamená to ale, že nejsme rádi za každého nového návštěvníka, který v Hodoníně ten den udělá pořádný domácí „kotel“.

 


Nabíráte nové zájemce do klubů?

 

Ano, kdo chce si cestu si vždy najde, dveře máme otevřené pro všechny zájemce ve věku od 8 do 80 let. Navíc kdo se stane našim členem, jistě bude mít zvýhodnění na akci Noc bojovníků, anebo se bude přímo na ní podílet – pomáhat s přípravou akce, pomáhat při samotné akci, nebo se jen dojde podívat za zvýhodněnou cenu.

 

Děkuji všem předem

Bc. Roman Sedlačík, MBA

Trenér a promotér

www.nocbojovniku.cz

www.thaiboxhodonin.cz

27.10.2013
BOX v Hodoníně
BOX v Hodoníně

O tom, že je Hodonín baštou skvělých sportovců není pochyb. O tom, že se zde vždy skvěle boxovalo také ne. Na tuto slavnou tradici navazuje sportovní klub R.M.I. o.s. Thaibox Hodonín. O tom, jak se jim toto dílo daří se můžete přesvědčit 17. 11. 2013 v tělocvičně Sokola Hodonín. Začátek celé amatérské ligy je ve 12:00.

 

Hodonínští boxeři trénují v hale Thaiboxu Hodonín v Bažantnici pod dohledem několika trenérů. Na fyzičku dohlíží Roman Sedlačík, na techniku zase bývalí boxeři Michal Kuběna a Milan Bitto, které jistě znají Hodoňáci ještě z dob Dukly. Box je nejen hlavní disciplínou na trénincích, ale navštěvují ho také ortodoxní thaiboxeři i bojovníci z MMA, kteří většinou spárují s boxery. „Box jsme zařadili do našeho klubu zhruba před rokem a osvědčilo se nám to. Přitáhli jsme více zájemců o bojové sporty a navíc jsme stávajícím členům klubu nabídli něco nového a dalšího, jak se mohou zlepšovat. Kvalita tréninků, i našich svěřenců roste,“ dodává hlavní ikona klubu trenér

Bc. Roman Sedlačík, MBA.

 

V současné době trénuje v oddílu Boxu kolem 25 svěřenců, nejmladší mají 8 let. Na Amatérskou ligu 17. 11. se připravuje asi 5 borců z našeho klubu Hodonín, mezi nimi i nadějná dorostenka 17letá Pavlína Bortlíková. „Chceme dát šanci každému sportovci, který se na tuto soutěž cítí. Fyzicky na to má většina bojovníků. Je to jen na nich, jejich osobní volba a rozpoložení,“ dodává Sedlačík. V Amatérské lize bojují borkyně a borci ve váhových kategoriích od 39kg až do 100kg. Většina zápasů končí výhrou na body. „Zápasy v amatérské lize jsou velmi vyrovnané a rozhoduje velmi často maličkost – lepší technika, tlak na soupeře, vůle, a hlavně výdrž,“ upřesňuje Sedlačík.

 

Z nejlepších utkání budou také vybráni borci, kteří se utkají na známém galavečeru NOC BOJOVNÍKŮ v Hodoníně, který bude 13.12.2013 v hale TEZA. „Věřím, že se našim svěřencům podaří dosáhnout velmi dobrých výsledků,“ dodává Sedlačík.

 

Více informací o chystané lize najdete na www.thaiboxhodonin.cz

21.10.2013
Trenál na kryťáku dnes!

Kdo má zájem, tak buďte dnes ČTVRTEK 17.10.

v 19h před kryťákem

, jde se plavat v rámci tréningové přípravy!!

Vstup hradí klub- ZDARMA pro všechny členy!

17.10.2013
Box Hodonín
Box Hodonín

Přidáváme fotku z včerejšího trenálu, 

nejmladší účastník 8 let a už rozdává rány!

Zájemci přijdťe si také pro jednu :))

Přibíráme stále nové zájemce, stačí jen chtít a za tím si jít!!

10.10.2013
Gratulace našim borcům z MMA!
Gratulace našim borcům z MMA!

Z Trnavy vezeme 2 vyhry a 3 prohry. Vyhry Svetoslav Nazarcuk (arm triangle), Pavel Lamacky (body). Prohry Milan Zelenka (TKO), Peter Helesic (zraneni - vylomene koleno), Svetoslav Nazarcuk (zraneni - narazene zebra). Milan prohral s frajerem, co je mistr Slovenska v MMA do 71kg, Peter dominoval ve vaze do 93kg v prvnim kole nad frajerem, ktery ma za sebou 9 zapasu a dokonce i mezinarodni zapasy v Rusku a v Polsku, ale bohuzel mu protivnik na zemi vylomil koleno. Pavel nedal souperi sanci a snadno a s prehledem umlatil vsechny 3 kola a stal se tak mistrem Slovenska do vahy 77kg. Slavek si v prvnim zapase, ktery vyhral nad jednim z nejlepsich MMA fighteru do 84kg Slovenska, narazil zebra a do druheho zapasu sel uz tedy se zranenim. V jeho druhem fightu jsme museli zapas predcasne ukoncit, protoze pres bolest se nedalo pokracovat. Vsichni 4 kluci slapali a rvali se jako lvi. Vsem borcum moc dekuji za reprezentaci naseho klubu! Diky, Michal Ivanek.

8.10.2013
Box v Hodoníně
Box v Hodoníně

Čeká nás boxerské sportovní odpoledne v Hodoníně!

Tentokráte v tělocvičně SOKOL Hodonín.

Dofám, že se naši boxeři i boxerky pořádně připraví a ukážou, že doma nic jen tak nedarujeme!!

Makat, běhat, trénovat...úspěch vás nemine!!

Trena

7.10.2013
A je to tady...Noc bojovníků opět v Hodoníně!!
A je to tady...Noc bojovníků opět v Hodoníně!!
1.10.2013
Copyright © 2008. All rights reserved. Created by cervotoc, designed by True.
| Admin | 22.2.2018, 12:01:44 |