NOVINKY
Hledáme sponzory, kteří se chtějí s námi zviditelnit!! Reklama 2x týdně v novinách, na triku při v‘ech zápasech, na stránkách a v rádiu!!
Mimořádné akce
Mimořádná akce Mimořádná akce Mimořádná akce


Novinky
Lamač na NB 2013!!
Lamač na NB 2013!!

www.nocbojovniku.cz

4.11.2013
Liga Boxu v Hodoníně- přihlašte se

https://www.facebook.com/events/1421012584779634/?fref=ts

28.10.2013
Hodonínské pojmy - Noc Bojovníků 2013
Hodonínské pojmy -  Noc Bojovníků 2013

Již poosmé se mohou zájemci a milovníci bojových sportů těšit na další pokračování úspěšné ságy Noci Bojovníků. Ta letos připadla na pátek

13. 12. 2013. Tentokráte se mohou fanoušci těšit na zápasy v klasickém boxu, jeho modifikaci a královské disciplíně Thai boxu a nejtvrdším sportu MMA. Celý galavečer začne ve 20:00. O přípravách akce jsme se rozhodli promluvit se zakladatelem a organizátorem – Romanem Sedlačíkem.

 

Další ročník Noci Bojovníků - proč jste se pro něj rozhodl? Prosakovaly informace, že by letos měla být pauza?


Zdravím, všechny fanoušky a nadšence bojových sportů.

Ano je to již 8- má akce, chtěli jsme tento rok vynechat a nechat odpočinout davy, protože tuto mega akci začali brát lidi v Hodoníně a okolí jako samozřejmost a sponzoři místo podpory, zůstali jen u slibů. Nikdo si zřejmě neuvědomuje, kolik úsilí, času i financí tato akce vyžaduje a z vlastních zdrojů se to vše pokrýt nedá. Město se již dlouhodobě točí k této akci zády, protože jsou ve vedení lidé, kteří asi nemají moc v lásce sport.

Naštěstí pomohl JMK, který finančně podpořil tuto akci, dokonce náš klub Thaibox Hodonín si vybrali z celého JM kraje, jako spolupracující organizaci v oblasti prevence kriminality dětí a mládeže.

 

V čem bude letošní Noc Bojovníků výjimečná? A na co se můžeme těšit?

 

Letos bude jistě více zápasů, chci dát prostor všem bojovnicím a bojovníkům z naší organizace, máme již 3 kluby : Thajský box, BOX, MMA a v každé skupině je hodně talentů, kteří mají chuť bojovat a ukázat se na domácí půdě.

 

Koho můžeme letos vidět v ringu?

 

Známé i neznámé tváře z našich klubů i odjinud, přijďte na akci a uvidíte, každopádně informace a předběžná startovka bude na webu www.nocbojovniku.cz,

 

 

Jak hodnotíte přípravu letošních borců?

 

My trenéři připravujeme a motivujeme naše svěřence k maximálním výkonům, ale hlavní část je na samotných bojovnících – odmítání, překonávání hranic a hlavně seberealizace. Každý kdo chce být v ringu, vlastně i v životě úspěšný, musí pro to hodně obětovat.

 

 

Kam se může ještě tato velkolepá show ubírat? A kde jsou hranice pro její vyšperkování?

 

Vždy mi záleželo na tom, aby Hodonín nějak vynikal, myslím, že zrovna v tomto odvětví se mi to podařilo, protože jsem zařazen mezi největší promotéry v ČR. Zrovna minulý víkend jsme byli zápasit v Ostravě, až tam se nás ptali, kdy bude zase ta maga akce Noc Bojovníků v Hodoníně, byli prý minule celá rodina, všichni moc nadšení a jistě přijedou zase,. To nás hrozně moc zahřálo u srdíčka a motivovalo do naší připravované akce. Takovou chválu když slyšíte 200km od Hodonína, to opravdu překvapí a potěší. Každopádně se vždy najdou takoví, kteří po stopách a po vzoru našeho klubu tuto činnost v Hodoníně dublují a také zneuctívají, ale to jistě veřejnost už pochopila a proto se jejich akce přestávají navštěvovat.

 

 

Pokud bychom se chtěli Vaší akce zúčastnit, co pro to musíme udělat?

 

Sledujte naše weby, kde jsou aktuální informace www.nocbojovniku.cz, www.thaiboxhodonin.cz. Nebo nám napište a my vám odpovíme na info@nocbojovniku.cz. Je to jednoduché, akci děláme, jak pro zápasníky, tak pro širokou veřejnost, které chceme tento sport představit.

 

 

Pokud někdo váhá, zda se účastnit, proč by měl přijít?

 

Myslím, že jsme se stali v Hodoníně tradicí a už nikoho lámat nemusíme, každý kdo tam byl alespoň jednou z těch 8 galavečerů, který jsme pořádali, jistě uznal, že to je mega show, která nemá v Hodoníně konkurenci. Vyprávěl o tom jistě dny, týdny i měsíce jako o velikém a netradičním zážitku v Hodoníně, o tom také svědčí obrovská návštěvnost webu, která se pohybuje dlouho před termínem i po termínu akce kolem 3000 lidí denně. Neznamená to ale, že nejsme rádi za každého nového návštěvníka, který v Hodoníně ten den udělá pořádný domácí „kotel“.

 


Nabíráte nové zájemce do klubů?

 

Ano, kdo chce si cestu si vždy najde, dveře máme otevřené pro všechny zájemce ve věku od 8 do 80 let. Navíc kdo se stane našim členem, jistě bude mít zvýhodnění na akci Noc bojovníků, anebo se bude přímo na ní podílet – pomáhat s přípravou akce, pomáhat při samotné akci, nebo se jen dojde podívat za zvýhodněnou cenu.

 

Děkuji všem předem

Bc. Roman Sedlačík, MBA

Trenér a promotér

www.nocbojovniku.cz

www.thaiboxhodonin.cz

27.10.2013
BOX v Hodoníně
BOX v Hodoníně

O tom, že je Hodonín baštou skvělých sportovců není pochyb. O tom, že se zde vždy skvěle boxovalo také ne. Na tuto slavnou tradici navazuje sportovní klub R.M.I. o.s. Thaibox Hodonín. O tom, jak se jim toto dílo daří se můžete přesvědčit 17. 11. 2013 v tělocvičně Sokola Hodonín. Začátek celé amatérské ligy je ve 12:00.

 

Hodonínští boxeři trénují v hale Thaiboxu Hodonín v Bažantnici pod dohledem několika trenérů. Na fyzičku dohlíží Roman Sedlačík, na techniku zase bývalí boxeři Michal Kuběna a Milan Bitto, které jistě znají Hodoňáci ještě z dob Dukly. Box je nejen hlavní disciplínou na trénincích, ale navštěvují ho také ortodoxní thaiboxeři i bojovníci z MMA, kteří většinou spárují s boxery. „Box jsme zařadili do našeho klubu zhruba před rokem a osvědčilo se nám to. Přitáhli jsme více zájemců o bojové sporty a navíc jsme stávajícím členům klubu nabídli něco nového a dalšího, jak se mohou zlepšovat. Kvalita tréninků, i našich svěřenců roste,“ dodává hlavní ikona klubu trenér

Bc. Roman Sedlačík, MBA.

 

V současné době trénuje v oddílu Boxu kolem 25 svěřenců, nejmladší mají 8 let. Na Amatérskou ligu 17. 11. se připravuje asi 5 borců z našeho klubu Hodonín, mezi nimi i nadějná dorostenka 17letá Pavlína Bortlíková. „Chceme dát šanci každému sportovci, který se na tuto soutěž cítí. Fyzicky na to má většina bojovníků. Je to jen na nich, jejich osobní volba a rozpoložení,“ dodává Sedlačík. V Amatérské lize bojují borkyně a borci ve váhových kategoriích od 39kg až do 100kg. Většina zápasů končí výhrou na body. „Zápasy v amatérské lize jsou velmi vyrovnané a rozhoduje velmi často maličkost – lepší technika, tlak na soupeře, vůle, a hlavně výdrž,“ upřesňuje Sedlačík.

 

Z nejlepších utkání budou také vybráni borci, kteří se utkají na známém galavečeru NOC BOJOVNÍKŮ v Hodoníně, který bude 13.12.2013 v hale TEZA. „Věřím, že se našim svěřencům podaří dosáhnout velmi dobrých výsledků,“ dodává Sedlačík.

 

Více informací o chystané lize najdete na www.thaiboxhodonin.cz

21.10.2013
Trenál na kryťáku dnes!

Kdo má zájem, tak buďte dnes ČTVRTEK 17.10.

v 19h před kryťákem

, jde se plavat v rámci tréningové přípravy!!

Vstup hradí klub- ZDARMA pro všechny členy!

17.10.2013
Box Hodonín
Box Hodonín

Přidáváme fotku z včerejšího trenálu, 

nejmladší účastník 8 let a už rozdává rány!

Zájemci přijdťe si také pro jednu :))

Přibíráme stále nové zájemce, stačí jen chtít a za tím si jít!!

10.10.2013
Gratulace našim borcům z MMA!
Gratulace našim borcům z MMA!

Z Trnavy vezeme 2 vyhry a 3 prohry. Vyhry Svetoslav Nazarcuk (arm triangle), Pavel Lamacky (body). Prohry Milan Zelenka (TKO), Peter Helesic (zraneni - vylomene koleno), Svetoslav Nazarcuk (zraneni - narazene zebra). Milan prohral s frajerem, co je mistr Slovenska v MMA do 71kg, Peter dominoval ve vaze do 93kg v prvnim kole nad frajerem, ktery ma za sebou 9 zapasu a dokonce i mezinarodni zapasy v Rusku a v Polsku, ale bohuzel mu protivnik na zemi vylomil koleno. Pavel nedal souperi sanci a snadno a s prehledem umlatil vsechny 3 kola a stal se tak mistrem Slovenska do vahy 77kg. Slavek si v prvnim zapase, ktery vyhral nad jednim z nejlepsich MMA fighteru do 84kg Slovenska, narazil zebra a do druheho zapasu sel uz tedy se zranenim. V jeho druhem fightu jsme museli zapas predcasne ukoncit, protoze pres bolest se nedalo pokracovat. Vsichni 4 kluci slapali a rvali se jako lvi. Vsem borcum moc dekuji za reprezentaci naseho klubu! Diky, Michal Ivanek.

8.10.2013
Box v Hodoníně
Box v Hodoníně

Čeká nás boxerské sportovní odpoledne v Hodoníně!

Tentokráte v tělocvičně SOKOL Hodonín.

Dofám, že se naši boxeři i boxerky pořádně připraví a ukážou, že doma nic jen tak nedarujeme!!

Makat, běhat, trénovat...úspěch vás nemine!!

Trena

7.10.2013
A je to tady...Noc bojovníků opět v Hodoníně!!
A je to tady...Noc bojovníků opět v Hodoníně!!
1.10.2013
Zápasy

Bojovnice a bojovníci, mám čím dál víc nabídek na zápasy, ale čím dál méně odhodlaných.

My  jako trenéři bychom byli rádi, kdyby jste ukázali co ve vás je a co jsme vás naučili.

Takže zítra čekám vaše nominace na tento měsíc!!

Trena RS

29.9.2013
Copyright © 2008. All rights reserved. Created by cervotoc, designed by True.
| Admin | 22.11.2017, 23:16:48 |